poniedziałek, 20 stycznia 2014

Kubki na długopisy

Popełniłam tez trzy kubki na długopisy.
Pierwszy jest największy. Ozdobiłam go motywem starych kartek i róż.  Miałam dać jeszcze spękania dwuskładnikowe, ale doszłam do wniosku, że to może być zdecydowanie za dużo.Mniejszy kubek jest kwadratowy. Zamówiłam sobie kiedyś papier i filc drukowany Stamperii z motywami Manga. Czekałam na nie kilka tygodni, ale nie żałuję. Lubię takie motywy. 
Tutaj dokleiłam na obrazki , kolorowe spinacze biurowe. Użyłam do tego kleju dwu-składnikowego. Jak do tej pory nic nie potrafiło dać mu rady.  :)

I ostatni, najmniejszy. Dostał zabawne motywy zwierzaków w torebkach.
Brzeg okleiłam bawełnianą wstążką. Na serwetce były też nadrukowane guziki. A może by zrobić ich wersję 3D? Pomyślałam. Nie bawiłam się w żadne wyszukane techniki plastyczne. Zwyczajnie, wybrałam kilka kolorowych guziczków z mego zbioru i przykleiłam klejem na ciepło. 


6 komentarzy:

 1. Dla mnie, czyli dla starszej pani, to ten pierwszy naj najpiękniejszy....pozostałe dwa też piękne i takie wesolutkie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Starsza pani wita starszą panią. :) Ten pierwszy rzeczywiście robiłam jakby z myślą osobie. Dwa pozostałe są takie, bo los obdarzył mnie potomstwem. Na ten czas są małoletni. ;) Dlatego takie motywy też się pojawiają. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zwierzaki wymiatają :) u mnie manga rządziła przed świętami :) córcia oszalała kiedy dostała szkatułkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem po swoich dzieciach, że manga rzeczywiście rządzi. :)

   Usuń
 4. Gdzie nie spojrzę tam widzę piękne,dopracowane i estetyczne prace.GRATULUJĘ !!!!!
  Hania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, bardzo dziękuję za pochwały. :)

   Usuń