niedziela, 20 listopada 2016

Ptaszki brokatowe z szyszek


Gdzieś wypatrzyłam brokatowe ptaszki z szyszek. Postanowiłam zrobić podobne.
Tu ptasiorki bez brokatu.


Ptaszki pomalowałam farbą metaliczną Viva Decor.
Później nałożyłam klej na główki, skrzydełka i ogonki. Posypałam je brokatem.
Później ulutowałam nóżki używając nowego nabytku. Ostatnio trochę narzędzi sobie zakupiłam. :) Druciki były miedziane, cyna jest jasna. Łapki wglądały strasznie łaciato. Dlatego pokryłam je brokatowym klejem na ciepło.
Przy tym poście jest okazja abym opowiedziała trochę o jeszcze jednym swoim zakupie. Dremel VersaTip - lutownica gazowa. Robię trochę rzeczy przy użyciu lutownicy. Miałam dotychczas kolbową, dużą i na krótkim kablu. Niewygodna w korzystaniu. 
Wypatrzyłam VersaTip. Bez kabli z różnymi końcówkami. Postanowiłam kupić. I miałam dużo szczęścia. Trafiłam zestaw świąteczny z 2013 roku. Kiedy wtedy wchodził na rynek producent sugerował cenę 249 zł. Ja z dodatkowymi dwoma grotami i butelką gazu kupiłam go za 189 zł! 
Gdy zestaw podstawowy bez świątecznych dodatków, dodatkowych grotów i gazu kosztuje od 150 zł do 210zł!!!
Świąteczne dodatki to pudry i klej do embosingu,  kilkanaście srebrnych termodżetów, gwiazdki i śnieżynki ze sklejki i ulotka z pomysłami.

Tu pokazuję wersję producenta. Nie pokazano na tym zdjęciu ulotki z pomysłami.


Tu wersja, którą kupiłam ja.


4 komentarze:

 1. Tak, Dremelki są fajne, choć ja mam tylko wiertarkę (do jajek).
  Podziwiam za pomysły i wiedzę o tych wszystkich ustrojstwach. Na przyszłość będę wiedziała gdzie szukać instrukcji obsługi. :)
  A ptaszki urocze!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. W Dremelach podoba mi się to, że są dostosowane, do prac hobbystycznych. Gdzie pracuje się z małymi przedmiotami. Szczególnie jestem zadowolona z klejarki, bo dużo pracuję z klejem na ciepło. Mała, zgrabna i te dwie temperatury! Super! :)

  OdpowiedzUsuń